Skip to main content

این نشست علمی به مدت دو روز و به همت انجمن متخصصین زنان با همکاری مرکز تحقیقات بهداشت باروری و کمیته علمی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی گیلان و شرکت تسنیم بهبود آرمان در شهر رشت برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست ارائه تازه ترین مطالب منتشر شده در رابطه با مدیریت مادران بدحال بود.

در خلال برگزاری این رویداد، دکتر صلاح الدین محمودی آذر فوق تخصص Maternal ICU  و ساکن کانادا درباره جدیدترین یافته های علمی در زمینه نحوه مدیریت و رسیدگی به مادران بدحال در حین زایمان سخنرانی کرد.

 تسنیم بهبود آرمان به عنوان حامی مالی این نشست که در روزهای ۲۱  و ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار شد، دوشادوش متخصصین و برگزار کنندگان حضور داشت. در خلال برگزاری این نشست، نمایندگان شرکت تسنیم بهبود آرمان، به ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی دنیا و تکنولوژی های جدید حوزه سلامت زنان پرداختند.

همچنین در این برنامه، رییس و دبیر علمی انجمن متخصصین زنان و زایمان سرکار خانم دکتر کاظمی و سرکار خانم دکترسنجری، خانم دکترشرف الدین و خانم دکتر حسین زاده و تنی چند از متخصصین زنان از انجمن زنان و زایمان رشت حضور داشتند و به تبادل تجربیات خود در مورد نحوه مدیریت بیمارانشان پرداختند که این گفتگوها یکی از برنامه های جذاب این نشست علمی بود.

تسنیم بهبود آرمان همواره کوشیده است با فراهم کردن جدیدترین تکنولوژی های دنیا در زمینه سلامت زنان، سهم کوچکی در ارتقا زیرساختهای تجهیزات پزشکی کشور داشته باشد و همچنین بتواند قدمی کوچک برای کاهش رنج بیماران کشورمان بردارد.

کپی شد!

ارسال پاسخ

1 × دو =